Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»


4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4 грудня 2014 року в рамках роботи конференції національним координатором мережі NTTN Єгоровим С.О. був проведений сертифікаційний семінар. Учасниками семінару стали співробітники державних вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій.

По закінченню семінару учасники отримали сертифікат технологічного менеджера Національної мережі трансферу технологій NTTN.

Учасники мережі NTTN отримали персональний кабінет в мережі NTTN і доступ до електронної бази даних технологічних профілів.

5 грудня 2014 року було проведено пленарне засідання, дві тематичні секції та круглий стіл на тему «Практичні аспекти участі університетів в Європейській мережі підтримки підприємництва EEN».

На пленарному засіданні виступав заступник міністра освіти і науки України Стріха М.В., ректор Національного транспортного університету Дмитриченко М.Ф., президент Фундації СEASC (Польща) Смолінський М.В., проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вижва С.А., головний спецiалiст Агентства з Інновацій та Технологічного Трансферу (Республіка Молдова) Яцкевич В.Ю.

Під час роботи конференції, з метою реалізації пункту 325 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2014-2017 роки, Міністерство освіти і науки України в особі заступника Міністра Стріхи М.В., Центр трансферу технологій Академії технологічних наук України в особі директора Центру Єгорова С.О. та Київський національний університет імені Тараса Шевченка в особі проректора з наукової роботи Вижви С.А., відбулося підписання Меморандуму про співробітництво щодо інтеграції Національної мережі трансферу технологій (NTTN) з Європейською мережею підприємств (EEN).

Визнаючи необхідність консолідації зусиль науково-технологічної громадськості України та інноваційних структур з різними формами власності для створення та використання новітніх технологій у виробництві конкурентоспроможної продукції, приділяючи першочергову увагу необхідності збереження науково-технологічного потенціалу України та розбудови науково-технологічної сфери України, усвідомлюючи необхідність визначення, моніторингу і регулярного оновлення системи пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, яка враховувала б наявні процеси інтеграції і розвитку світової науково-технологічної сфери відбулося підписання Угоди про співробітництво у сфері науки та технологій між Координатором Національної мережі трансферу технологій NTTN в особі директора Центру трансферу технологій Академії технологічних наук України Єгорова С.О. та Фундацією «Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації» (Республіка Польща), в особі президента Смолінського М.В.

назад
 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі