Національний транспортний університет

unıversıtyВищий заклад освіти IV рівня акредитації, форма власності – державна, ліцензія АВ №586133, готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра за державним замовленням, а також за кошти юридичних і фізичних осіб. Заснований у листопаді 1944 року як Київський автомобільно-дорожний інститут (КАДІ).


У складі університету чотири інститути:


  • Інститут заочного та дистанційного навчання;
  • Інститут економіки і бізнесу на транспорті;
  • Інститут доуніверситетської підготовки і міжнародного співробітництва;
  • Науково-дослідний інститут проблем транспорту і будівельних технологій.

Чотири факультети:


  • автомеханічний;
  • дорожньо-будівельний;
  • економіки, менеджменту і права;
  • транспортних та інформаційних технологій.

Три навчально-консультаційні центри у м.Львів, м.Івано-Франківськ та м. Кривий Ріг.


При університеті функціонує Міжнародний освітянський центр інформаційних технологій (МОЦІТ). Є аспірантура та докторантура.


Університет має два навчальні корпуси, навчальний полігон, сучасний спортивний комплекс з плавальним басейном та ігровим і тренажерним залами, оздоровчо-спортивний табір, п’ять гуртожитків. В університеті діє Центр студентської творчості та дозвілля, де працюють творчі колективи.


Адреса університету: 01010, Київ-10, вул. Суворова, 1.
web-сторінка: www.ntu.edu.ua e-mail: general@ntu.edu.ua

 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі