Спосіб анкерування сталевого профільованого настилу у монолітних залізобетонних плитах


Анотація пропозиції:

ВНЗ технічного профілю з м.Києва пропонує спосіб анкерування сталевого профільованого настилу (СПН) у монолітних залізобетонних плитах, влаштованих по залізобетонних балках, за допомогою розпірних та зварних з’єднань. Спосіб може застосовуватися у промисловому, цивільному та транспортному будівництві. Використання способу дає можливість встановлення СПН на залізобетонні балки. Організація шукає інвесторів і партнерів для організації спільного виробництва та впровадження в будівельній галузі.


Опис пропозиції:

Розроблено спосіб анкерування сталевого профільованого настилу (СПН) у монолітних залізобетонних плитах, влаштованих по залізобетонних балках, за допомогою розпірних та зварних з’єднань. Зазвичай СПН встановлюють на балки, після чого по них бетонують монолітну залізобетонну плиту; на час бетонування плити і до набору міцності бетоном СПН служать опалубкою, а після набору бетоном міцності СПН можуть використовуватись як зовнішня арматура. Це можливе лише при наявності анкерних засобів, які після встановлення СПН на металеві балки приварюють крізь метал настилу до металу балки. Але цей спосіб неможливо застосовувати при встановленні СПН на залізобетонні балки. Запропонований спосіб дозволяє встановлювати СПН на залізобетонні балки та забезпечувати спільну роботу СПН із бетоном плити. Спосіб може застосовуватися у промисловому,
цивільному та транспортному будівництві. Продавець способу має багаторічний досвід у науково-дослідній сфері щодо досліджень та розробок у галузі транспортного будівництва (підтвердженням цього є більше 20 патентів та свідоцтв на право інтелектуальної власності).


Інновації і переваги пропозиції:

На відміну від відомих способів анкерування СПН, запропонований спосіб дозволяє надійно зафіксувати незнімну опалубку зі СПН, встановлену на залізобетонні балки, забезпечити анкерування СПН, встановленого на залізобетонні балки, та забезпечити спільну роботу сталевого профільованого настилу з бетоном плити.


Додаткова інформація (технічні подробиці):


Технологічні ключові слова:

З'єднювальні технології (пайка, зварювання, спікання); Будівельні матеріали, компоненти та методи; Цивільне будівництво; Механіка, гідравліка, вібрації та акустична техніка, пов’язані з будівництвом; Чавун і сталь, металоконструкції


Короткі коди сфер ринкового застосування:

Будівництво; Виробництво збірних будівель і систем; Будівельні послуги


Поточна стадія розвитку:

НДР, лабораторні випробування


Права інтелектуальної власності:

Патент отриманий


Тип потрібної співпраці:


Тип шуканого партнера:

будівельна організація або науково-виробниче підприємство


Сфера діяльності партнера:

будівництво


Задачі, що стоять перед партнером:

виготовлення конструктивних елементів; впровадження у будівництво.


Країни, яким надається перевага:

Україна


Вид організації:

Установа


Організація / Тип компанії:

Дослідний інститут / Університет


Розмір організації - автора профілю:

> 500 співробітників


 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі