Підвіска з зубчастим механізмом використання енергії переміщення підресореної та не підресореної мас автомобіля, причепа чи напівпричепа


Анотація пропозиції:

Вищій навчальний заклад, м. Київ (Україна), спеціалізується в області автомобільного транспорту, доріг та транспортних технологій. Кафедра університету пропонує конструкцію підвіски транспортного засобу. Запропонована конструкція підвіски підвищує енергетичну ефективність використання транспортного засобу, одержана електрична енергія може бути використана для живлення електрообладнання. Автори шукають партнерів для спільного впровадження розробленої конструкції у виробництво.


Опис пропозиції:

Пропонується конструкція підвіски транспортного засобу з зубчастим механізмом використання енергії переміщення підресореної та не підресореної мас автомобіля, причепа чи напівпричепа. Підвіска є невід’ємним елементом конструкції транспортного засобу. Поліпшення її властивостей та корисне використання енергії коливань кузова автомобіля підвищує його енергетичну ефективність. Енергія механічних коливань кузова транспортного засобу завдяки оригінальної конструкції підвіски перетворюється в електричну енергію, яка може бути використана для живлення електрообладнання транспортного засобу. Продавець технології має багаторічний досвід у науково-дослідній та виробничій сфері щодо технологій автомобілів і автопоїздів та зменшення акустичного шуму (підтвердженням цього є патенти).


Інновації і переваги пропозиції:

Впровадження запропонованої конструкції підвіски транспортного засобу з зубчастим механізмом використання енергії переміщення підресореної та не підресореної мас автомобіля, причепа чи напівпричепа, як елементу конструкції транспортного засобу дозволяє забезпечити замовника передовими технічними та конструктивними рішеннями, що дозволяють підвищити енергоефективність використання автомобілів та автопоїздів при виконанні транспортної роботи.


Додаткова інформація (технічні подробиці):


Технологічні ключові слова:

Автодорожний транспорт; Конструювання транспортних засобів; Автодорожні транспортні засоби


Короткі коди сфер ринкового застосування:

Авторемонтні майстерні; Промислові вантажівки і трактори; Транспортні засоби, транспортне устаткування і запчастини


Поточна стадія розвитку:

НДР, лабораторні випробування


Права інтелектуальної власності:

Патент отриманий


Тип потрібної співпраці:


Тип шуканого партнера:

Установа


Сфера діяльності партнера:

Освіта, транспорт, машинобудування


Задачі, що стоять перед партнером:

транспортні перевезення, виробництво


Країни, яким надається перевага:

США, Швеція, Австралія


Вид організації:

Установа


Організація / Тип компанії:

Дослідний інститут / Університет


Розмір організації - автора профілю:

> 500 співробітників


 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі