Глушник шуму відпрацьованих газів двигуна внутрішнього згорання


Анотація пропозиції:

Вищій навчальний заклад, м. Київ (Україна), спеціалізується в області автомобільного транспорту. Кафедра університету пропонує конструкцію глушника шуму відпрацьованих газів двигуна внутрішнього згорання який застосовується на транспортних засобах та стаціонарних енергетичних установках. Він дозволяє досягти підвищення акустичної ефективності, надійності та довговічності компенсатора. Автори шукають партнерів для спільного впровадження розробленої конструкції у виробництво.


Опис пропозиції:

Пропонується конструкція глушника шуму відпрацьованих газів двигуна внутрішнього згорання який застосовується на транспортних засобах та стаціонарних енергетичних установках.
Глушник шуму є невід’ємним елементом конструкції транспортного засобу. Поліпшення його властивостей, а саме підвищення акустичної ефективності в цілому, а також підвищення надійності та довговічності компенсатора зокрема, дозволяє поліпшити паливну економічність та акустичну безпеку транспортного засобу.
Продавець технології має багаторічний досвід у науково-дослідній та виробничій сфері щодо технологій автомобілів їх складових частих та приладдя (підтвердженням цього є патенти).


Інновації і переваги пропозиції:

Впровадження запропонованої конструкції глушника шуму відпрацьованих газів двигуна внутрішнього згорання який застосовується на транспортних засобах та стаціонарних енергетичних установках, як елемента конструкції транспортного засобу дозволяє забезпечити замовника передовими технічними та конструктивними рішеннями, що дозволяє поліпшити паливну економічність та акустичну безпеку транспортного засобу при виконанні транспортної роботи.


Додаткова інформація (технічні подробиці):


Технологічні ключові слова:

Автодорожний транспорт; Конструювання транспортних засобів; Автодорожні транспортні засоби; Акустична безпека


Короткі коди сфер ринкового застосування:

Авторемонтні майстерні; Промислові вантажівки і трактори; Транспортні засоби, транспортне устаткування і запчастини


Поточна стадія розвитку:

НДР, лабораторні випробування


Права інтелектуальної власності:

Патент отриманий


Тип потрібної співпраці:


Тип шуканого партнера:

Установа


Сфера діяльності партнера:

Освіта, транспорт, машинобудування


Задачі, що стоять перед партнером:

транспортні перевезення, виробництво


Країни, яким надається перевага:

США, Швеція, Австралія


Вид організації:

Установа


Організація / Тип компанії:

Дослідний інститут / Університет


Розмір організації - автора профілю:

> 500 співробітників


 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі