Посібник з оцінки і прогнозування технічного стану автодорожніх мостів


Анотація пропозиції:

Вчені столичного ВУЗа України, які займаються оцінкою технічного стану автодорожніх мостів, пропонують інженерну методику для оцінки і прогнозу технічного стану автодорожніх мостів. Використання інженерної методики дозволяє перевіряти рівень надійності елементів споруди, прогнозувати їх залишковий ресурс та визначати склад експлуатаційних заходів, необхідних для забезпечення належного функціонування споруди.


Опис пропозиції:

Головною метою розробки посібника з оцінки і прогнозу технічного стану автодорожніх мостів є розробка рекомендацій і інженерної методики для оцінки технічного стану автодорожніх мостів, що знаходяться в експлуатації. Посібник стане незамінним апаратом у роботі інженера-експлуатаційника. В ньому наводяться алгоритми перевірки рівня надійності елементів споруди, прогнозується їх залишковий ресурс та визначається склад експлуатаційних заходів, необхідних для забезпечення належного функціонування споруди. У посібнику наводяться приклади з практичного визначення оцінки експлуатаційного стану і прогнозування залишкового ресурсу мостів, алгоритм та приклади визначення несної здатності прогонових будов, а також всі необхідні довідкові матеріали.


Інновації і переваги пропозиції:

Запропонована інженерна методика, перша та єдина, серед країн СНД яка дає можливість оцінити технічний стан автодорожніх мостів, що знаходяться в експлуатації, дозволяє перевіряти рівень надійності елементів споруди, прогнозувати їх залишковий ресурс.


Додаткова інформація (технічні подробиці):

Інженерна методика для оцінки технічного стану автодорожніх мостів, що знаходяться в експлуатації. Методика дозволяє перевіряти рівень надійності елементів споруди, прогнозувати їх залишковий ресурс та визначати склад експлуатаційних заходів, необхідних для забезпечення належного функціонування споруди.


Технологічні ключові слова:

Дорожна справа / системи управління; Довідкові матеріали


Короткі коди сфер ринкового застосування:

Послуги; Інженерно-технічні послуги; Консалтинг; Інші послуги (не згадані в інших місцях)


Поточна стадія розвитку:

Вже на ринку


Права інтелектуальної власності:

Авторські права (copyright)


Тип потрібної співпраці:


Тип шуканого партнера:

підприємства і організації дорожньої галузі, органи державного управління автомобільними дорогами, органи управління містами и населеними пунктами


Сфера діяльності партнера:

експлуатація мостів


Задачі, що стоять перед партнером:

фінансування адаптації методики до умов партнера


Країни, яким надається перевага:

країни СНД


Вид організації:

Установа


Організація / Тип компанії:

Дослідний інститут / Університет


Розмір організації - автора профілю:

> 500 співробітників


 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі