Заповнену форму технологічного профілю надсилайте за електронною адресою: sistematransferu@gmail.com

Обмін технологічною інформацією в системах, мережах трансферу технологій відбувається шляхом розміщення в електронній платформі профілю технології, у якому в загальнодоступній формі розкриті її науково-технічні можливості, економічні аспекти, бізнес інтереси та механізми управління. Профілі технологій можуть бути представлені у формі технологічних пропозицій та запитів, що робить їх основними комерційними структурованими описами технологій, які забезпечують їх просування до споживача на ринок. Структура технологічних профілів забезпечує обсяг інформації, що є необхідний для привернення уваги та першого ознайомлення із запропонованою або шуканою технологією. Саме тому імовірність знайти підходящого партнера, зацікавити його у встановленні прямого контакту та подальшого співробітництва залежить не тільки від перспективності конкретної технології, але і від якості підготовки технологічного профілю.

 

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж»

читати далі

Відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар Національної мережі трансферу технологій NTTN.

читати далі

Відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020"

18 листопада 2015 року в Національному транспортному університеті відбувся семінар-навчання Національного контактного пункту програми "HORIZON2020" Національного транспортного університету.

читати далі